ADRES:
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie i Ochrony Zdrowia
ul. Piastowska 1, 58-200 Dzierżoniów

KONTAKT:
tel. 74-833-98-95
tel./fax 74-833-98-96
księgowość 74-833-16-14
e-mail:  0x700x630x700x720x400x700x630x700x720x640x7a0x690x650x720x7a0x6f0x6e0x690x6f0x770x2e0x700x6c

NIP 8821804235
REGON 890725768

Powiatowy Zespół ds Orzekania o Niepełnosprawności
ul. Piastowska 1, 58-200 Dzierżoniów
pokój 403
tel. 74-832-32-30

GODZINY URZĘDOWANIA:
poniedziałek – piątek 7.30 – 15.30

STRUKTURA ORGANIZACYJNA:
Dyrektor - Elżbieta Jabrzyk
(e-mail: e.jabrzyk@pcprdzierzoniow.pl)

Pracownik Stanowisko E-mail Pokój
Adamowicz Karina psycholog k.adamowicz@pcprdzierzoniow.pl 417
Bobowska Magdalena sekretarz PZON m.bobowska@pcprdzierzoniow.pl 403

 

Chmielewska-Baba Aleksandra pracownik socjalny a.chmielewska-baba@pcprdzierzoniow.pl 411
Gardecka-Baran Jolanta referent j.gardecka-baran@pcprdzierzoniow.pl 416
Gremska Marta pracownik socjalny m.gremska@pcprdzierzoniow.pl 411
Grzelak Paulina koordynator rodzinnej pieczy zastępczej  

p.grzelak@pcprdzierzoniow.pl

 

412

Jachowicz Magdalena starszy specjalista m.jachowicz@pcprdzierzoniow.pl 413
Jaworski Waldemar przewodniczący PZON w.jaworski@pcprdzierzoniow.pl 404
Kachniarz Agnieszka zastępca dyrektora a.kachniarz@pcprdzierzoniow.pl 410
Kisły Martyna referent PZON m.kisły@pcprdzierzoniow.pl 403
Kowalska Emilia specjalista PZON e.kowalska@pcprdzierzoniow.pl 403
Krzos Ilona starszy pracownik socjalny i.krzos@pcprdzierzoniow.pl 411
Lemieszek Agnieszka psycholog a.lemieszek@pcprdzierzoniow.pl 402
Mańdok-Ciapka Magda koordynator rodzinnej pieczy zastępczej m.mandok-ciapka@pcprdzierzoniow.pl 412
Nowakowska Katarzyna specjalista k.nowakowska@pcprdzierzoniow.pl 416
Orasińska Halina starszy specjalista PZON h.orasińska@pcprdzierzoniow.pl 403
Oszywa Wioletta starszy referent w.oszywa@pcprdzierzoniow.pl 413
Prusak Aleksandra referent a.prusak@pcprdzierzoniow.pl 410
Rajca-Brzuszkiewicz Monika główna księgowa m.rajca-brzuszkiewicz@pcprdzierzoniow.pl 416
Rudnicka-Łoś Magdalena starszy referent m.rudnicka-los@pcprdzierzoniow.pl 410
Rządeczko Mariola koordynator rodzinnej pieczy zastępczej m.rzadeczko@pcprdzierzoniow.pl 414
Sazońska Małgorzata koordynator rodzinnej pieczy zastępczej m.sazonska@pcprdzierzoniow.pl 414
Suchecka Monika referent m.suchecka@pcprdzierzoniow.pl biuro  podawcze
Żygadło Magdalena koordynator rodzinnej pieczy zastępczej m.zygadlo@pcprdzierzoniow.pl 410
zdjęcie budynku pcpr